Biciklet

85 LEK

Shitet nga: marjus hasa 17 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

e shes sepse me duhe lek esht e re dhe 3 muaj e perdorur nuk i punojn frenat mbrapa dhe pllakat ne gjendje shum te mir
marjus hasa
0682564718
Leaflet
Në fillim