Mtb 29

620 000 LEK

Shitet nga: ... 20 Nën 05:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
TREK
https://youtu.be/7zhqWE6ZiEw
Ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube
Tel ..0694481046

Mtb 29 TREK shitet 620 mij lek ne FIER dhe TIRANE
DISKOFRENA OIL MINERAL SHIMANO
ARMUZATORI ROCKSHOX RECON ME AJER
KOPERTONAT 29X2.2
10 LIBRA 3 PJATA =30 MARRSHA ,SRAM X5
AKSI MEZIT VRIM SHIMANO DEORE
TRUP M.L
Leaflet
Në fillim