Okazion !!! Shitet MTB 29 SCOTT Aspect

Shitet nga: Bicikleta 31 Gush 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Vlorë
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: Model Tjeter
Shitet Mtb Scott Aspect ( Sr suntour) 29"
Pjeset origjinale Shimano ( Shpejtesite 9x3)
Frena para mbrapa Shimano me Vaj Mineral
Amortizatoret perpara Sr Suntour ( me hapje mbyllje )
Goma offroad ( mund ti vihen dhe goma qyteti)
Bicikleta eshte pothuajse e re e pa perdorur fare ne gjendje shume te mire dhe te mirembajtur gjithashtu ! Per me shume whatsapp- 0694676667
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim