Scott Scale 27.5" XT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 6 350 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

429 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: Model Tjeter
Scott Scale 27.5" XT

Madhesia e rrotave 27.5er
Madhesia e trupit M
Amortizeri RockShox
Me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano Deore - XT
Frenimi me vaj Shimano
Gomat Shwalbe
Shpejtesi 30
Çmimi 429€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim