Scott •CarbOn• Fully FoX 27.5"

1 222 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 21:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Bike Store Prishtina
Ghost Kato  29" 429 EUR
Radon City Bike 28" 379 EUR
Raleigh  City  °XT - XXXL° 429 EUR
California MTB  27.5" 369 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Scott
Madhesia e rrotave 27.5"
Madhesia e trupit M
Amortizeri FoX 120mm
Me air dhe bllokad ne timon
Amortizeri2 FoX Nude
Me air dhe bllokad ne timon
Frenimi me vaj Shimano
Pjeset Sram X9
Disqet Syncros
Gomat Shwalbe
Shpejtesi 2x10
Çmimi 1222€

Viber +38344316775
Bike Store Prishtina
  Online
+38344316775
Leaflet
Bike Store Prishtina
E-Track  E-Bike  27.5" 699 EUR
Diamant City E-Bike °Bosch° 888 EUR
Bergamont  XL  29" 399 EUR
Scott   MTB 29" 379 EUR
Në fillim