Specialized Levo 29"

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Specialized
Madhesia e rrotave 29
Madhesia e trupit S
Amortizeri RockShox
Me air dhe me bllokad
Pjeset Shimano Deore
Frenimi me vaj Mineral
Gomat Shwalbe
Sistemi elektrik Specialized
Gomat Specializwd
Shpejtesi 1x10

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim