Kilometrazh, bike computer SPECIALIZED

5 000 LEK

Shitet nga: Kilometrazh 07 Dhj 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 600 LEK / muaj

Kilometrazh Specialized, me fije, i ri.
cilesor dhe jetegjate.
Kilometrazh
0682412777


WhatsApp:
0682412777
Leaflet
Në fillim