--OKAZION--Mountain bike Canonndale Shitet

350 EUR

500 EUR

Shitet nga: Edi 27 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Biciklete Mountain Bike Cannondale made in USA .
Cmimi ( 500) Euro
Biciklete Sport Model i PersonalizuarTeam Cannondale [ Shitet ose nderohet ]
Full suspension (Amortizim) skelet i rinforcuar
Frena me Taketa dhe Alkol Frenash Marka Grimeca
Timon Sport Mounatin Marka Sram dhe Kore
Marsha Sram 11
Goma tublex Geax 26
Kronometer,Ore,Kilometrazh,etj me lidhje WiFI .
Model i personalizuar .

CELL:069 44 49 118
Leaflet
Në fillim