Mountain Bike Italiane (26 me ferrota)

18 000 LEK

23 000 LEK

2 160 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Mountain Bike Dje 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 2 160 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Biçikleta
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Mountain Bike
Shitet Biçikletë Mountain Bike , prodhim Italian Nsr . Është në gjëndje perfekte me pjesë shimano , me sustacione (+;-) , gjithashtu shumë e rehatshme në rrugë me tokë po ashtu edhe nga sendilja. Ka 8 marshe të gjitha aktive dhe gjithashtu ka 3 pjata (shumë e shpejtë) . Frenat nuk i ka të thjeshta por i ka me ferrota. Po ashtu edhe kaportonat i ka të vetat origjinale me shkrime dhe disqet i ka dopio-disk. Biçikleta është e gatshme për çdo provë. Mundeni të kontaktoni edhe në Whatsapp .
Mountain Bike
+355686339061

WhatsApp:
+355686339061
Leaflet
Në fillim