SHITET Mountain Bike

15 000 LEK

Shitet nga: Bicikleta Elbasan 11 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes biciklete Mountain Bike e perdorur
Ka armotizim perpara dhe ne mes
Eshte e mbajtur shum mire

Cmimi 150 mij leke

Pranojme nderrime

Shitet per arsyseje mos perdorimi
Bicikleta Elbasan
0676978466
Leaflet
Në fillim