shiten dy biçikleta

90 EUR

Shitet nga: sport dhe city 19 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
dy biçikleta
city dhe mountain bike
90 euro dhe 85 euro
Tirane
0682977199
sport dhe city
0697256638
Leaflet
Në fillim