Biciklet ☑️U Shite ☑️

466 EUR

Shitet nga: Elvis 23 Tet 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Trupu
Btwin Rockrider St 520 Mountain Bike 2016 është ndërtuar me një kornizë të ngurtë në peshë të lehtë e krijuar me një gjeometri të orientuar drejt komoditetit dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme për çiklistët në shtigje.

Ingranazhe
Kjo biçikletë me shumë shpejtësi nga Btwin është e pajisur me Shimano X-50 në pjesën e përparme dhe Shimano acera në pjesën e pasme si ingranazhe me ndërrues të gishtit, ideal për udhëtim të qetë në kushte urbane.

Frenat
Frenat disk hidraulike dyshe 160 mm në Rockrider 520 Mountain Bike 2016 janë në përputhje me frenimin e saktë, i cili është i përsosur për ndalesa të shpejta në shtigje.

Pirun / Pezullim
Rockrider 520 Mountain Bike 2016 është i pajisur me një pezullim të përparmë XCR10mm me bllokim, duke e bërë udhëtimin në shteg edhe më të rehatshëm.

Goma
Kjo biçikletë ka një palë goma Kenda shumë të qëndrueshme Btwin 27.5"të dizenjuara posaçërisht për shtigjet
Leaflet
Në fillim