BICIKLETE

50 LEK

Shitet nga: Eduart 24 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire.Marshat,kamanjoli jane Shimano.Gjithashtu shoqerohet me veshje kolltuku dhe me mbrojtese balte per dimer.Per cdo informacion kontaktoni ne telefon.
Leaflet
Në fillim