Univega 29" *XT*

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 6 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

439 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Univega 29" *XT*

Madhesia e rrotave 29
Madhesia e trupit S
Amortizeri RockShox
me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano Deore-XT
Frenimi me vaj Shimano
Gomat Shwalbe
Disqet Concept
Shpejtesi 2x10
Çmimi 439€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim