U SHIT. FLM. Biciklete Meilda Sistem Shimano

165 EUR

210 EUR

Shitet nga: Meilda Bike 15 Pri 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mjaft e vecante dhe e bukur si biciklete. E ardhur nga Italia.
Mountain Bike. Sistem frenimi me disk dhe alkool.SHIMANO.
Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte pothuajse e re, shum pak e perdorur.
Meilda Bike
0662224032
Leaflet
Në fillim