Shitet Sport Camera e re

50 LEK

Shitet nga: Viron 06 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet Sport Camera e re 1080HD kundra ujit per filmime ne biciklet, motorra ,ski dhe shume sporte te tjera....kamera shoqerohet me aksesoret si ne foto per montimin ne biciklet makine kokore etj...kush eshte i interesuar cmimi eshte 50mij lek i padiskutueshem :)
Leaflet
Në fillim