Shitet ne FIER dhe TIRANE..MTB GHOST 29

Shitet nga: .... Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
merni ne tel ..0698950444.......BICIKLETA shitet ne FIER dhe TIRANE......gjermane MTB 29 GHOST TACANA 3 .......PERFEKTE shum e bukur dhe forte gjendja shitet 450 mij lek......DISKOFRENA OIL MINERAL SHIMANO.......TRUPI ALUMIN masa ( L )..KOPERTONAT ANGLEZ VE RUBER 29X2.10 ....armuzatori SUNTOUR ME KOMANDE NGA TIMONI.......SHIMANO ALTUS MARRSHAT 9libra X 3 pjata=27 ......KAMANJOLI SHIMANO DEORE......ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube.........https://youtu.be/9xY_w-WXKgo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim