Shitet ne FIER dhe TIRANE MTB 26 BIANCHI JAB 7700

Shitet nga: .... Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 950 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
.tek ky link shikoni bicikleten time me video ne youtube.........https://youtu.be/6E4wPEs3DfQ..........................tel 0698950444..........shum e bukur MTB 26 BIANCHI JAB 7700......rrotat 26 shimano xt.....discofrena oil mineral hidraulike MAGURA.........amurtozatori ROCKSHOX RECON GOLDEN me AJER..........marrshat 10libra x 3pjata =30 shpejtesi........aksi mesit vrim FSA..............ne dyqan ben 1600 paund shitet 310 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim