Shitet ne FIER dhe TIRANE MTB 26 310 mij lek

Shitet nga: ... Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

310 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
BICIKLETA shitet ne FIER dhe TIRANE ........TEL 0698950444...........MTB 26 shitet 310 mij lek........perfekt gjendja si e re ......DISKOFRENA OIL MINERAL HIDRAULIKE TEKTRO........MARRSHAT SHIMANO 9LIBRA X 3PJATA = 27 MARRSHA........kamanjoli SHIMANO DEORE ......KOPERTONAT KENDA 26........ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube......https://youtu.be/uAV0sHWuEcM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim