Shitet ne FIER dhe TIRANE Karbon COLNAGO 750 euro

Shitet nga: Colnago Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE.........çiklisti Karbon ........COLNAGO CRISTALLO JET........shitet 750 euro......MARRSHAT KARBON CAMPAGNOLO CHORUS 10X2....TRUPI ( M ) 54CM......disqet campagnolo record me bucela titani..........ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube..........https://youtu.be/pz8yp7DCuXE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim