Shitet ne FIER dhe TIRANE.çiklisti Karbon WHISTLE

Shitet nga: .... Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE.........çiklisti Karbon WHISTLE shitet 700 euro.........masa e trupit 55cm ( L )........marrshat CAMPAGNOLO .....10LIBRA X 2PJATA =20 MARRSHA ....disqet jane CAMPAGNOLO SHAMAL ULTRA TUBELES bucela KARBONI ...vetem disqet i bejne 1mij euro ne dyqan........kopertonat 700x23..........shala SELLE ITALIA SLR...........ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube.......https://youtu.be/Nx3S5hLw8Y0
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim