Shitet ne FIER dhe TIRANE...BIANCHI

Shitet nga: .... Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
merni ne tel 0698950444 .....bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE..GJENDJA PERFEKTE ...CDO GJE ORIGJINALE .......BIANCHI shitet 450 mij lek.......BICIKLETA ESHTE ALUMIN...disqet FULCRUM RACING 7 me kushineta.......kopertonat SCHWALBE LUGANO 700X23.......grupi mekanik CAMPAGNOLO...............ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtobe........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim