Shitet biciklet

100 LEK

120 LEK

Shitet nga: Emiljano 05 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

100 mij leke cmim i padiskutueshem, bicikleta eshte ne gjendje te perkyer dhe shume pak e perdorur. Alumin! Super ,e pademtuar,27-çe ! Te interesuarit te shkruajne vetem ne Whats Up ! Tek numri qe ka shenuar siper!
Emiljano
0684994479
Leaflet
Në fillim