Shes biciklete GT zviceriane me pjese origjinale

26 000 LEK

30 000 LEK

Shitet nga: Er 10 Nën 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes biciklete 26' origjinale zviceriane alumini GT. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire pothuaj e re fare dhe shume e mirembajtur. Bicikleta i ka te gjitha pjeset origjinale:
Trup, Timon, zinxhir, shale GT
Frena, Liber, kampanjol Deore Shimano LX
Disqe alumini mavic pro
Pjate mesi shimano STX
Pedale wellge
Goma me llokma Kenda
Bicikleta eshte me 8 marsha prapa dhe 3 perpara shume e shpejte dhe shume e lehte. Bicikleta sapo ka ardhur nga zvicra

Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim