Riese Muller 2019

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 149 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Madhesia e rrotave 26
Madhesia e trupit M
Amortizeri me air dhe bllokad
Pjeset Shimano NuVinci C8
Frenimi vaj Magura MT4
Gomat Shwalbe Big Ben Plus
Disqet Alexrims MD30
Sistemi elektrik Bosch
Performanc Line CX
Bateria Bosch 500
Mbushesi Bosch 4A
Drita furnizimin nga bateria
Çmimi 1149€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim