Qyteti elektrike

Shitet nga: Dua.bicikleta Dje 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Thuajse e re,,me te gjitha pjeset origjinale.motorr 250 wat Saprta,,karikues 4 amp,.sistem ndricimi (led) para mbrapa me ushqim nga bateria,,disqe gomat 28er schwalbe,,amortizim para dhe pas te shala,thuajse e re pa asnje gervishtje,e pershtatshme per meshkuj nga 1.75 cm e lart..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim