Okazzion shes biciklete Dunlop

120 LEK

Shitet nga: Rogers 03 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes biciklete dunlop me 6 marshe te gjitha funksionale shume e mirmbajtur goma 90% te reja dhe shume cilesore e shes per arsye mosperdorimi.cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim