Haibike *Yamaha* Full XT FoX

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 199 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit L
Amortizeri FoX 32 Performance
me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano Deore XT
Frenimi Shimano Deore XT
Gomat Shwalbe Racing Ralph
Sistemi elektrik Yamaha
Mbushesi Yamaha 4A
Shpejtesi 2x10
Çmimi 1199€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim