Flyer Ebike *Bosch CX* 2018 XL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 149 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Madhesia e rrotave 27.5
Madhesia e trupit XL
Amortizeri Manitou Markhor
120mm Me air dhe bllokad
Pjeset Shomano Deore SLX
Frenimi me vaj Shimano
Gomat Shwalbe x2.35
Sistemi elektrik Bosch CX
Bateria Bosch 500w
Mbushesi Bosch 4A
Çmimi 1149€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim