Cargo bike

Shitet nga: Gentjan Hasani Dje 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Biciklete per transport mallrash per biznese dhe individe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim