Bmc Fourstroke 03

Shitet nga: Dua.bicikleta Dje 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

529 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bmc fourstroke 03
Full sunspension
Amortizatori i pare Manitou x7 150mm me ajer
Amortizatori pasem manitou Radium
Frenat shumano hidraulike
Disqet Mavic 26er
3x9 shpejtesi
Super e re dhe e lehte
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim