Biciklete

Shitet nga: Ergi 05 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet biciklete scott 26.Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire me mekanizma shimano origjinal shume e lehte dhe shpejte.cmimi 120 mij.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim