Biciklete

150 LEK

Shitet nga: Biçiklet 28 03 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet biçikleta Nr.28 per arsye mos perdorimi esht e ardhur dhe e perdorur ne gjermani.Eshte me te gjithe pjeset origjinale qe ka pasur . Eshte e pajisur me shalen e saj sportive dhe me dinamon per drite.
Biçiklet 28
0684291216
Leaflet
Në fillim