Biciklete TREK 6300

430 EUR

Shitet nga: qemal 28 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes biçikletete TREK 6300 (Mountain Bike)ne gjendje shum te mire.Me 10 shpejtesi shimano SLX dhe XT,frena hidraulike me disk,te gjitha pjeset i ka origjinale.
Leaflet
Në fillim