Biciklete Kursi

220 EUR

3 260 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: gjergj Sot 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 3 260 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Biçikleta
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Biciklete kursi me 7x2 marshe, shifterat dhe frenat te reja. Me te gjitha sherbimet e bera. Cmimi i diskutueshem.

Kontakt ne whatsapp.
gjergj
0694794338

WhatsApp:
0694794338
Leaflet
Në fillim