Biçikletë çiklizmi ( 200 mij lek të vjetra)

20 000 LEK

25 000 LEK

Shitet nga: Klei 11 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 2 400 LEK / muaj

Biçikletë çiklizmi Raleigh, të gjitha pjesët e biçikletës janë origjinale. Mund të vini ta shihni dhe vetë biçikletën.
Leaflet
Në fillim