Biciklete 26"

Shitet nga: Gentjan Hasani Dje 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Biciklete e rehatshme me 21 marshe me kosh, zgare dhe mbrojtese nga shiu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim