BICIKLETA CARGO & TRIKE

300 EUR

Shitet nga: Tani Dje 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 4 440 LEK / muaj

Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... gati te reja bejm dhe porosi
Leaflet
Në fillim