Biçiklet

75 000 LEK

9 000 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: devi 12 Maj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 9 000 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Biçikleta
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Biçikleta esht siç e shifni sapo i kam ndruar petalet frenat i ka tull esht shum e rahatshem ngjyra blu me te zez ka edhe marshe cmimi esht i pa diskutushem shitet pa kavon. Viber dhe whatsApp
Leaflet
Në fillim