Aksesor per biciklet

Shitet nga: Viron 31 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Dorezat RockBros dhe Fox nga 20mij lek
Kamera sapo e kam bler por nuk e kam perdorur fare shoqerohet me aksesor per montim ne kokore biciklet etj cmimi i fundit 50mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim