Biqiklet qe paloset

Shitet nga: Shkelzen Metaliaj Dje 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Shkodër
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort 80€ i
diskutueshem edhe nderohet me ndonji smartphone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim