Biciklet Mernud

200 EUR

Shitet nga: Elson 16 Korr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Biqiklet e sapo ardh nga gjermania. Esht e re dhe me gjithqka ne rregull.
Cmimi pak i diskutushem.
Leaflet
Në fillim