Biciklet

150 EUR

Shitet nga: aldo 12 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 2 220 LEK / muaj

Shes biciklet me te gjitha pajisjet shimano e sapo ardhur nga italia.Eshte perdorur ne Shqiperi vtm 3 jav.Ka 7 marsha mrapa dhe 3 para.Gomat dhe petalet i kan ardhur nga italia.Timoni e ka pak te gervishtur.
Leaflet
Në fillim