Fashion MTB 880

Shitet nga: FASHION MTB 880 06 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Goma "26.
Ferotë para dhe mbrapa.
Te gjitha si ne foto.
Whatsapp +355663142444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim