Shitet biciklet me fibra karboni "Shimano Karven".

800 EUR

Shitet nga: Gerti 29 Qer 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Bicikleta eshte me te gjitha pjeset origjinale dhe shitet per arsye mosperdorimi.. Trupi eshte 100% fiber karbonii dhe masa e bicikletes eshte 57cm!
Në fillim