MTB HUFFY

150 EUR

Shitet nga: al 08 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
MTB HUFFY e perdorur e siell nga Amerika me nje diskofren para i cili punon dhe me frena me gomine nga prapa ka 3 korona dhe 6 marsha lartesia e bicikletes eshte mesatare.Ngjitsat e saj jane reflektues pjeset origjinale shimano.

Leaflet
Në fillim