Biciklet Karbon Profesionale

Shitet nga: Gerti 13 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 10 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

719 EUR   800 EUR

Komuna: Fier
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bicikleta eshte me te gjitha pjeset origjinale dhe shitet per arsye mosperdorimi.. Trup me fibra karboni !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim