BICIKLETE NAKAMURA 27.5

300 EUR

340 EUR

Shitet nga: Biciklete 08 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 4 440 LEK / muaj

Shitet Bicikleta NAKAMURA 27,5 MTB
Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire me pjese te gjitha origjinale shimano ,shpejtesi 3*8 ,me diskofrena dhe frena alkoli
Cmimi 300 € i diskutueshem
Biciklete
0696873313
Leaflet
Në fillim