Bicikleta per femij e te ritur nga Gjermania

Shitet nga: glori 23 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Berat
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shesim bicikleta te ardhura nga gjermania per femij edhe te ritur ne gjendje shum te mira si te reja dhe me cmime teper te arsyeshme kemi nga modelet me te ndryshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim