Biciklet okazion

80 LEK

110 LEK

Shitet nga: Mario 23 Gush 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Gjendja super si duket dhe ne foto. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim